Genel Bakış

Geri ödeme ve iade politikamız 30 gün sürer. Satın alma işleminizin üzerinden 30 gün geçtiyse size tam bir geri ödeme veya değişim sunamıyoruz.

İadeye uygun olmak için, öğenizin kullanılmamış ve aldığınız durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında ​​olmalıdır.

Çeşitli mal türleri iade edilmekten muaftır. Gıda, çiçek, gazete, dergi gibi çabuk bozulan ürünler iade edilemez. Ayrıca özel veya sıhhi ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar olan ürünleri de kabul etmiyoruz.

İlave iade edilmeyen ürünler:

  • Hediye kartları
  • İndirilebilir yazılım ürünleri
  • Bazı sağlık ve kişisel bakım ürünleri

İadenizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma kanıtı talep ediyoruz.

Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye geri göndermeyin.

Yalnızca kısmi geri ödemelerin verildiği belirli durumlar vardır:

  • Belirgin kullanım belirtileri olan rezervasyon yaptırın
  • CD, DVD, VHS kaset, yazılım, video oyunu, kaset veya açılmış plak.
  • Orijinal durumunda olmayan herhangi bir öğe, bizim hatamızdan kaynaklanmayan nedenlerle hasarlı veya eksik parçalar.
  • Teslimattan 30 gün sonra iade edilen tüm ürünler

Geri Ödemeler

İadeniz alındıktan ve incelendikten sonra, iade edilen öğenizi aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini size bildireceğiz.

Onaylanırsanız, geri ödemeniz işleme koyulur ve belirli bir gün içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanır.

Gecikmiş veya eksik geri ödemeler

Henüz geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Ardından kredi kartı şirketinizle iletişime geçin, geri ödemenizin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir.

Sonra bankanızla iletişime geçin. Geri ödemenin yayınlanmasından önce genellikle bir işlem süresi vardır.

Tüm bunları yaptıysanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız, lütfen support@o-em.com.tr adresinden bizimle iletişime geçin.

İndirimli ürünler

Yalnızca normal fiyatlı ürünler için para iadesi yapılabilir. İndirimli ürünler için geri ödeme yapılamaz.

Takaslar

Öğeleri yalnızca kusurlu veya hasarlıysa değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bize support@o-em.com.tr adresine bir e-posta gönderin ve öğenizi şu adrese gönderin: Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cd. 1.Emintaş San. Sit. No:74/1/1B36 Bayrampaşa İstanbul / TÜRKİYE.

Hediyeler

Ürün satın alındığında hediye olarak işaretlendiyse ve doğrudan size gönderildiyse, iadenizin değeri kadar bir hediye kredisi alırsınız. İade edilen ürün alındıktan sonra size bir hediye sertifikası gönderilecektir.

Ürün satın alındığında hediye olarak işaretlenmemişse veya hediyeyi veren, siparişi size daha sonra vermek üzere kendisine göndermişse, hediyeyi veren kişiye bir geri ödeme göndereceğiz ve onlar iadenizi öğreneceklerdir.

Nakliye iadeleri

Ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu adrese postalamalısınız: Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Cd. 1.Emintaş San. Sit. No:74/1/1B36 Bayrampaşa İstanbul / TÜRKİYE.

Öğenizi iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekten siz sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Bir geri ödeme alırsanız, iade nakliye ücreti geri ödemenizden düşülecektir.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürününüzün size ulaşması için geçen süre değişebilir.

Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız, izlenebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü alacağımızı garanti etmiyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?