Oktay Otomasyon Elektronik Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. ailesi olarak, OEM Lazer markasıyla

 2014 yılından beri pozisyonlama endüstrisinde dünya standartlarına uygun olarak profesyonel hizalama lazerleri ve aksesuarları geliştirmekte ve üretmekte olup, süreç verimliliği, karlılık artışı ve zaman tasarrufu sağlama adına, yüksek yetenekli, deneyimli ve müşteri odaklı OEM Lazer teknik destek ekibiyle müşteriyle sürekli temas halinde bulunarak, detaylı analiz ve değerlendirmelerin ardından, yenilikçi ve sezgisel yaklaşımla müşteri taleplerine göre özelleştirilmiş çözümler sunmaktayız.

Yanı sıra, Alman TÜV Rheinland laboratuvarlarında gerçekleştirilen test çalışmaları sonucunda, ürünlerimizin EN55011:2016+A1+A11 ve EN55032:2015+A11 Avrupa Direktifleri’nin ve uyumlaştırılmış standartların temel gereksinimlerine uygunluğu onaylanmış ve bu raporlara istinaden kuruluşumuz OEM Lazer markasıyla CE uygunluk sertifikası yayınlamaya hak kazanmıştır.

Odaklandığımız diğer tüm noktaların ötesinde, müşteri memnuniyeti her zaman ana misyonumuz, müşteri talepleri her zaman birinci önceliğimiz olacaktır. Çözüm ortaklarımızın bizi bir tedarikçiden ziyade, projelerini gerçekleştirme adına gerekli tüm titizlik ve yetenekleri sergileyen güvenilir bir çözüm partneri gibi düşünmesinden memnuniyet duymaktayız. OEM Lazer güvencesiyle profesyonel çözümler sunmaya, satış öncesi ve sonrasındaki yakın destek hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam edeceğiz.