Tekstil ve Deri Endüstrisi

OEM hizalama lazerleri tekstil sektöründe; emprime baskı öncesi tişörtlerin doğru hizalanması, dikiş makinalarının konumlarının ayarlanması, cep dikiş makinalarının hizalanması, işlem yapılacak kumaşın hizalanması, kesim makinalarının çalışma noktasının işaretlenmesi, ütü makinalarında hizalama, düğme ve düğme deliklerinin hizalanması gibi birçok uygulamada kullanılmaktadır.

Emprime Baskı

Baskı makinasına yerleştirilen OEM-CS serisi artı lazer ile baskı öncesi tişörtlerin doğruca hizalanması sağlanır. Bu sayede, makine yerleştirilen tüm tişörtlere aynı hiza ile baskı işlemi uygulanır ve hatasız üretim gerçekleşmiş olur.

Dikiş Makinaları

Makine üzerine yerleştirilen OEM-LXS serisi mini çizgi lazer ile dikiş yolu hizalanarak hızlı ve yüksek doğrulukla dikim işlemi gerçekleştirilir.

Ütü Pres

Makine üzerine yerleştirilen OEM-DXS serisi nokta lazer işaretleyiciler ile ütülenecek alana nokta lazerler yansıtılarak, çalışma alanını yüksek doğrulukla işaretleyin ve hızlı operasyon elde edin.

Rivet Çakma

Ürün üzerine uygulanacak rivet çakma işlemi için OEM-DXS serisi nokta lazer ile hassas ve kolay hizalama ile hatasız üretim yapabilirsiniz

Kumaş Kesim

Kesilecek kumaş parçalarının aynı desenle oluşturulması için doğru hizalama ile desenlerinin üst üste bindirilmesini sağlayacak OEM artı ya da çizgi lazer uygulaması ile kusursuz işçilik ve hızlı operasyon ile verimlilik artışı sağlayın